• PLANLAMA YAPIYORUZ

  • FİKİRLERİ ÖNEMSİYORUZ

  • ÇİZİM YAPIYORUZ

  • EKİBİMİZE GÜVENİYORUZ

Genel olarak keçi kılından yapılan ve çok farklı alanlarda kullanım alanı bulunan, kendine özel bir tasarımla üretilen çadır modellerine kıl çadır deniyor. Bu çadırların tercih edilmesinde belli başlı özellikleri bulunuyor. Her çadır için farklı bir model tasarımı yapılabiliyor. Aynı zamanda farklı kullanım amaçları olduğu için de kıl çadırlar en çok tercih edilen çadır modelleri arasında yer alıyor. Çadırların çok tercih edilme nedenleri:

  • Çadırların uzun ömürlü olması
  • Farklı kullanım amaçlarına hizmet etmesi
  • Yazın serin kışın sıcak tutması
  • Sağlıklı bir yaşam alanına sahip olması
  • Bunların yanında bu çadırlar istenilen boyutlarda da hazırlanabilen çadırlardır. Yani insanlar boyut olarak küçük, orta ve büyük ölçülerde çadır hazırlatma imkânına sahipler

Kıl Çadırı Genelde Kimler Tercih Ediyor?

Kıl çadır çeşitlerini genelde tatilciler ve işletme sahipleri tercih ediyor. Model olarak farklı alternatifleri bulunan kıl çadırlar tatilcilerin son yıllarda en çok kullandığı çadır modelleri arasında yer alıyor. Özellikle yaylacılara hitap eden bu çadırlar yaz aylarında serin olması nedeniyle beğenilen ürünlerdir. Kaliteli malzemeden üretilmesi ve insanlara farklı renk avantajları da sunması bu çadırların son yıllarda daha çok popüler olmasını sağlamıştır. Kıl çadır modelleri içerisinde renk seçenekleri yanında desen alternatifleri de çok geniş tutuluyor. Genelde etnik desenlere de yer verilen çadırlarda canlı renkler son derece hâkim denilebilir.

Kıl Çadırlarda Model Seçenekleri

İnsanların beğenerek kullandıkları ve çok dikkat çekici olan kıl çadır modelleri son derece geniş model seçeneği sunuyor. Otağ çadır ve Osmanlı çadır tipleri genelde kafe ve restoran gibi yerlerin açılması için tercih edilenler arasındadır. Bu çadırlar birçok insanı aynı anda ağırlayabilecek standartlarda olan çadırlardır. Mevsim şartlarına da uygunluk gösteren çadırlar kışında aynı rahatlığı sunmaya devam edecektir. Diğer çadır çeşitleri arasında etkinlik, yazlık, fuar, kışlık ve kamelya çadır tipleri yer alıyor. İnsanlar kendi kullanım amaçlarına göre bu çadır tasarımlarını tercih edebiliyorlar. Sizler de yüksek kalite standartlarında kıl çadır modellerinden birini yaptırmak ya da almak isterseniz firmamız ile iletişim kurmanız yeterli olacaktır.

Whatsapp